מערכות מומלצות לבניית אתר בחינם

מסתבר שבניית אתר בחינם הוא אחד החיפושים הנפוצים בגוגל. בפעם האחרונה שבדקתי, מצאתי שבכל חודש אלפי גולשים מחפשים את האפשרות לבנות אתר אינטרנט בחינם.

לבניית אתר בחינם יש יתרונות שכרוכים בעלויות (מתכנת, שם מתחם, אחסון וכדומה) וביכולת לבדוק ולהתנסות באחזקת אתר. מאידך, ישנן לא מעט חסרונות ולכן עליכם לשקול האם זה הפתרון שמתאים לכם.

חסרונות נפוצים באתרים חינמיים

  • שם מתחם שאינו שלכם (אפילו אם תקדמו אותו במנועי החיפוש הוא לא יישאר שלכם)
  • בחלק גדול מהאתרים החינמיים ישנן פרסומות
  • האפשרויות מוגבלות

שקלו היטב מה הצרכים שלכם. במקרים רבים תגלו שפתרון חינמי יכול לספק אתכם אך מניסיוני למדתי שלרוב אין מתנות חינם ואם אתם מעוניינים לקחת את העניינים ברצינות, אני ממליץ בחום להשקיע באתר אינטרנט עם שם מתחם אישי ואפשרויות פיתוח רחבות יותר.

מערכות לבניית אתרים בחינם

ריכזתי בעבורכם רשימה של 7 המערכות הטובות בעולם לבניית אתרי אינטרנט ושלא מצריכות ידע קודם. כפי שתוכלו לראות, המגבלה הגדולה היא התמיכה בעברית (עברית כותבים מימין לשמאל בניגוד לאנגלית). למרות זאת כל האתרים שברשימה יכולים לתפקד היטב בעברית. חלק מהאתרים לא דורשים התאמות אך יתכן שההתאמות שידרשו בשאר האתרים מצריכות ידע מסוים ב-css או html.

יש לכם רעיונות נוספים? נשמח לשמוע עליהם.

אתרתאורהערותתמיכה בעבריתמחיר
Bloggerמערכת נוחה ומומלצת להקמת בלוגים מבית היוצר של גוגל.פשוט להפעלה אך מוגבל להפעלת בלוגים בלבד. יש צורך בחשבון גוגל.תמיכה מלאה בעברית. חינם לחלוטין
Tumblrמערכת מתקדמת עם שלל תבניות ואפשרויות עיצוב.מתקדם יותר מהבלוגר ונראה אף טוב יותר אך לא מתאפיין בפשטות של מערכת בלוגר.אין תמיכה בכתיבה מימין לשמאל. ניתן להוסיף תמיכה לעברית אך דרוש מעט ידע. פוסט זה יכול לעזור לכם.חינם לחלוטין. ניתן לרכוש תבניות.
Ucozאחת המערכות הטובות לטעמי המציעה מגוון עצום של אפשרויות עריכה ותבניות.מציעה אפשרויות רבות. צריך לשחק וללמוד את המערכת אך אל דאגה, ישנו חומר לימוד רב - כתוב ומצולם.תמיכה מלאה בעבריתחינם עם אפשרויות שדרוג.
Weeblyמערכת נוחה וקלה לבניית אתרים בחינם.אפשרויות רבות אך התמיכה בעברית לא מלאה.אין תמיכה - דרוש ידע בסיסי בתכנות - בדקו את המאמר הבא. חינם עם אפשרויות שדרוג.
WIXאחת המערכות המוכרות בזכות החדשנות וקלות התפעול.אפשרויות רבות גם בגרסה החינמית. התמיכה בעברית מוגבלת.תמיכה מוגבלת מאוד. יש צורך בתכנות בסיסי (קראו מאמר זה) על מנת להפעיל את המערכת בעברית. למרות האמור, נכון לחודש אוקטובר 2015, ישנה תבנית אחת בעלת תמיכה מלאה בעברית.חינם עם אפשרויות שדרוג.
Wordpressאיך אפשר לדבר על אתרים בלי המלך של הדור החדש - Wordpressאחת המערכות הטובות והעשירות שישנן - מקביל לוורדפרס שכולנו מכירים אך הפעם מדובר במערכת חינמית עם הגבלות.תמיכה מלאה בעבריתחינם עם אפשרות שדרוג

הוספת תגובה

שאלת אבטחה: