בניית אתר וורדפרס – צעד אחר צעד

אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד לבנות אתרים בוורדפרס ועדיין לא הכרתם את Tyler moore אז בהחלט הגיע הזמן להכיר. הבחור מיצר סרטוני הדרכה חינמיים בהם הוא מלמד בכישרון יוצא דופן כיצד להקים אתר וורדפרס צעד אחר צעד – כולל כל הפרטים הקטנים שמדריכים אחרים נוטים לשכוח, כל זאת, ללא צורך בידע מוקדם וללא צורך בהכרת שפת קוד או משהו בסגנון.

אם אתם תוהים מה Tylor יכול ללמד אתכם, נסתפק בתשובה שבתוך שעתיים וקצת של הדרכה, יהיה לכם אתר וורדפרס מעוצב שלא יבייש מתכנתים רבים וכמו שכתבתי – הכל בחינם.

מספר הערות:

  • הסרט בשפה האנגלית ולכן מי שלא מסתדר כל כך עם השפה יכול להיתקל בבעיות – למרות שכל הסרט מתבצע מול מסך המחשב כך שלמעשה אתם זוכים להצצה מעבר לכתף של אחד מבוני האתרים המוכרים.
  • מאחר והאתר נבנה בשפה האנגלית עם כיוון כתיבה שמאל לימין – שלא כמו בעברית שם אנו כותבים מימין לשמאל, אני מציע לכם לעקוב אחר הסרט וללמוד לבנות את האתר באנגלית. על מנת ללמוד את ה”השלמות” הנוגעות ל”גיור” האתר תוכלו ללמוד באתרים אחרים בהמשך.
  • להלן מאגר מדריכים מומלץ בו תוכלו ללמוד כיצד להפוך את האתר לשפה העברית. כמו כן תוכלו למצוא באתר זה סרטוני הדרכה מומלצים בעברית.
  • Tylor נוהג להמליץ ולאחסן את האתרים שלו ב-HostGator. זוהי המלצה גרועה (לפחות לכל מי שמתגורר בישראל) שנובעת מאינטרסים הקשורים לתגמולים אותם מקבל מי שמפנה אתכם לאחסון זה. אני ממליץ בחום לאחסן את האתר באחת מחברות האחסון בישראל או לחלופין בחברת Bluehost. לעומת זאת, אם אתם בתחילת דרכם ומעוניינים להשתפשף על האתר החדש, HostGator יכולה להיות אופציה טובה עקב התמיכה המעולה שהם מעמידים 24X7. על מנת שלא אבלבל אתכם בואו נסכם שאם אתם מעוניינים באחסון על מנת ללמוד ו”להשתפשף” לכו על HostGator – רצוי למספר חודשים. אם האתר ישמש אתכם בעתיד, אתם מעוניינים לקדם אותו והוא עומד להיות אתר פעיל, לכו על האפשרויות האחרות.

הוספת תגובה

שאלת אבטחה: